Forum Classic Honda Owners Club Strona Główna Classic Honda Owners Club
Forum fanów starych Hond

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Classic Honda Club ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Classic Honda Owners Club Strona Główna -> Spoty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olek

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 15:27    Temat postu: Classic Honda Club ??? Odpowiedz z cytatem

Naliczyłem nas 12 osob dzis na mojej stronie uzytkujacych Accordy I i II gen, Preludy i Civic... no ok, civic jest jeden Wink Wystarczy spojrzec ze nas przybywa http://www.wygrzybista.spawarka.com/waszehondy.html

Juz od dluzszego czasu z Kuba_Prelude nam chodzi po glowie stworzenie jakiegos mniej lub bardziej oficjalnego klubu starej Hondy, ktory by nas w koncu jakos zrzeszyl ze wszystkimi dobrodziejstwami klubu: nazwa, naklejkami, zlotami, koszulkami, logiem i - przede wszystkim ze zauwazylo by nas byc moze wieksze grono ludzi ze starymi Hondami, ktorzy mogliby dolaczyc. Nie kazdy trafia na moja strone, choc i tak sporo osob sie w ten sposob znalazlo.
Gazetka "Classic Auto" http://www.classicauto.pl/ ktorej zycze jak najlepiej - niedlugo ukaze sie 4-ty numer, zamieszcza na ostatnich stronach w kazdym numerze spis polskich klubow youngtimerowych - moznaby tam bylo zaistniec! A w niedlugim czasie moze tematem numeru bedzie ktoras z naszych Hondzinek?? Skoro Fiat 127 moze byc opisywany na pare stron to nie widze przeciwskazan zobaczyc tam kiedys zdjecia swojego i waszych Accordow, czy Pralek!

To moze tyle slowem wstepu, mam nadzieje ze wywolam pewna dyskusje i czekam na propozycje - nie tylko na "tak, klub bylby fajny"

pozdrawiam!!!! Cool
Reklama

Wysłany: Sro Cze 28, 2006 15:27    Temat postu:

Powrót do góry
Milator-Lechosław

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 16:47    Temat postu: TIA Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy dlugo to bedzie chodzic po glowach, bo moglo by powoli zaczac przechodzic w czyny, jestem ZA, kwestia pomocy z mojej strony-robie co sie bedzie dalo. Wiec panowie :hej szable w dlon!!!
Olek

PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa Lechu wlasnie widzisz jak wszyscy nas olali z tym tematem... Laughing Szable w dlon.... ech Rolling Eyes
mury

PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety jak narazie nie mam w planach dalszych wypadów Hondą, z 2 powodów, braku czasu i co gorsza braku gotówki, ale chciał bym kiedyś zobaczyć kilkanaście, kilkadziesiąt starych Hondek w jednym miejscu i jeszcze żeby można było kupić, wymienić, zdobyć jakieś części czy inne duperelki to był by bajer...
PS teraz to mam dopiero do myślenia, miesiąć czasu muszę czekać na nowe prawko, a jak by tego było mało to wczoraj skończyły mi się badaia techniczne ehhh Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuba_Prelude

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w tych gazetkach są jakieś kluby starych Hond ??

jak nie ma to musimy się wziąć za to
jakiś marketing moze na Youngtimer.pl
nawet tam jest mało Hond
a czasem na drodze sie widzi młodych ludzi w fajnej hondzie Smile

temat otwarty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Olek

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba_Prelude napisał:

nawet tam jest mało Hond

Kuba, a sa jakies poza moja i Twoja?? Wziac sie trzeba, ostatnio bylem na Classic Auto Track Day w Miedzianej Górze i Honda nawet wzbudzala zainteresowanie mimo ze byly woozki duzo umowmy sie ciekawsze (Volvo 1800 ES - notabene bedzie w nastepnym numerze Classic Auto) - mysle ze jakby na takie imprezy sie zjawiac w pare samochodow, to zaistniejemy. Z tego co wiem nie ma zadnego klubu starej Hondy. Zawsze na zloty mozna tez by bylo zapraszac inne stare japonczyki - Toyoty, Mazdy, Nissany, Datsuny itd.
sasha

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 12:48    Temat postu: jestem na tak Odpowiedz z cytatem

Olek moje stanowisko znasz... juz ponad rok temu o tym wspominalem(a ktos z wawy mowil ze nas za malo Wink ) ja jetsem bardzo na tak-powinna byc zrzutka finansowa na dzialalnosc,i co? zbierzmy wnioski i pomysly i do dziela! POMYSL PIERWSZY-jak klub bedzie "legalny" -kazdy moze tez spytac u siebie w salonach Hondy...moze ktorys sie skusi na jakis sponsoring,wzamian za reklame na www etc... a poza tym trzymajcie kciuczki za mnie-dzis sie okaze czy moja zrobie na prawdziwa pieknosc.....[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
wiecho

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 19:06    Temat postu: Klub Odpowiedz z cytatem

Klub starych Hond - fajnie. Ale zastanawiam się czy mógłbym do niego należeć. Swoją Hondę praktycznie remontuję sam i to w piwnicy /garażu nie mam/. Elementy nadwozia też sam maluję /nie zawsze mi to wychodzi - ale jest tanio/. Ale pomysł jest super.
Pozdrowienia
wiecho
Powrót do góry
Kuba_Prelude

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba więc zorganizować classic japan cars day Smile
Powrót do góry
Cinek

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za classic Honda zlot to jest to:-)

Moc jest Bogiem, Predkosc nalogiem, Nitro zabawa, VTEC podstawa.
Powrót do góry
Olek

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co panowie?? Moze dajmy sobie chwile czasu jeszcze - jak wiem prawie wszyscy musimy costam zrobic przy swoich furach, moze wiec jakas druga polowa wrzesnia? Wtedy moglibysmy obgadac zalozenie jakiegos prawdziwego klubu. Kto jest za druga polowka wrzesnia?

Aha, jak sie dodaje obrazki?!? Takie male jako swoje logo jakby.
wiecho

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 19:36    Temat postu: Klub Odpowiedz z cytatem

Jakby doszło do zlotu to na przykład gdzie? Ja chyba najdalej mieszkam i z tym miałbym problem. Ponadto to moja Honda jeszcze nie za bardzo ładnie wygląda.
Pozdrowienia.
Powrót do góry
kaziu

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 11:08    Temat postu: jestem za zlotem Odpowiedz z cytatem

Jestem tu od niedawna wiec zbytnio niko nie znam moze jedno osobę ale jestem za zlotem i to bardzo bo wiekszośc ludzi nawet nie czym my jezdzimy juz słyszałem jaguar, jakis prototyp poloneza itd Very Happy wiec połowa września może uda mi sie skończyć moją niunię. Pozdrawiam!!!
Reklama

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 23:25    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 22, 2021 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Classic Honda Owners Club Strona Główna -> Spoty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: