Forum Classic Honda Owners Club Strona Główna Classic Honda Owners Club
Forum fanów starych Hond
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Automatyzacja pakowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Classic Honda Owners Club Strona Główna -> Ogólnie o klasykach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klopek



Dołączył: 06 Maj 2023
Posty: 37

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2026 15:57    Temat postu: Automatyzacja pakowania Odpowiedz z cytatem

Witam
planujemy rozbudowę linii produkcyjnej i rozważamy zakup sprzętu do pakowania. Przeglądałam ofertę pakowaczki do worków big bag i mam pytanie - jakie są najważniejsze funkcje na które powinnam zwrócić uwagę przy wyborze takiego urządzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 10, 2026 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
pestka



Dołączył: 06 Sty 2022
Posty: 39

PostWysłany: Pią Maj 01, 2026 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jak kartony do przeprowadzki można łatwo ogarnąć przez Pakolandię, bo mają tam różne warianty opakowań. Przy okazji dostępne są też inne rzeczy potrzebne do pakowania i transportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Santino



Dołączył: 09 Maj 2026
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 09, 2026 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to na pewno jest dobry kierunek
_________________
zbiorniki paliwa świętokrzyskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czita



Dołączył: 10 Maj 2026
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 10, 2026 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie maszyny mogą się przydać?
_________________
detektor metalu spożywczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rug



Dołączył: 11 Maj 2026
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 11, 2026 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jest to ważne w procesie produkcji
_________________
kompleksowe usługi relokacji maszyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 11, 2026 20:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Classic Honda Owners Club Strona Główna -> Ogólnie o klasykach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Classic Honda Owners Club  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group